O nás

Magnus Game s.r.o. je stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť‘, ktorá prevádzkuje predovšetkým vlastné herne a tiež umiestňuje videolotérie  do prevádzok partnerov. Je jednou z najväčších spoločností v trnavskom kraji a neustále rozširuje počet svojich herní. Ak hl’adáte zábavu a moderné prostredie, s príjemnou obsluhou, radi Vás privítame v prevádzkach nesúcich logo MAGNUS GAME, kde určite nebudete sklamaní.

Spoločnosť Magnus Game s.r.o. prevádzkuje sieť vlastných herní a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Licenčne prevádzkuje 20 herní a clubov.

Prenajíma videolotérie do prevádzok a poskytuje rýchly a kvalitný servis pre všetkých klientov. Magnus Game je členom Asociácie zábavy a hier (AZAH) a signatárom Memoranda o porozumení, ktorého cieľom je čo najviac eliminovať negatívne dopady z hľadiska patologických javov.

Spoločnostť Magnus Game ide príkladom v aktivitách v rámci spoločenskej zodpovednosti.

Spoločenská zodpovednosť

Magnus Game chce byť príkladom zodpovedného podnikania a preto v rámci spoločenskej zodpovednosti podporuje množstvo projektov. Aj vďaka Magnus Game sa v obciach a mestách udržiavajú tradície a organizujú sa športové podujatia. Podporujeme Cyklistický klub Trnava, Cyklistický klub Sereď a rôzne kultúrne a športové podujatia.

V moderných priestoroch, spoločnosť Magnus Game poskytuje svojim zákazníkom vysoko kvalitné služby.
Spoločnosť je naklonená moderným informačným technológiám. V tíme Magnus Game s.r.o. sa cení serióznosť, ctižiadostivosť a kvalitné osobné vzťahy.

O kvalite služieb svedčí CERTIFIKÁT o zaradení spoločnosti do Registra solventných firiem udelený certifikačným orgánom za rok 2013, 2014, 2015, 2016.

Zodpovedné hranie

Cieľom spoločnosti Magnus Game je prinášať ľuďom zábavu a vzrušenia z hry, kladieme dôraz na ochranu hráčov pred negatívnymi vplyvmi a preto ponúkame Linku pomoci.

V prevádzkach Magnus Game sa stretnete s profesionálnym prístupom celého personálu, ktorí dohliada nielen na dodržiavanie predpisov, ale aj na zodpovedné hranie.